Primăria Orașului Borșa vă dorește Sărbători Fericite, cu pace și liniște, iar anul care vine să vă aducă numai bucurii și împliniri !!! Vă mulțumim că sunteți alături de noi !!! La Mulți Ani !!!
  •  
  •  
  •  

 

Contact

                Primăria oraşului Borşa Maramureş

                      Sigla primaria borsa
 
                Str. Floare de colţ, Nr. 1A, Borsa, Maramures.

                Telefon: 0262-342322 Fax: 0262-342864 
                Site: http://www.primariaborsamm.ro , http://www.infoborsa.ro
                E-mail: uat@primariaborsamm.ro

                Listă Contacte:

Serviciu Adresă E-mail
Primar primar@primariaborsamm.ro
Viceprimar viceprimar@primariaborsamm.ro
Secretar secretar@primariaborsamm.ro
Arhitect arhitect@primariaborsamm.ro
Serviciul Juridic juridic@primariaborsamm.ro
Poliția Locală politialocala@primariaborsamm.ro
Registru Agricol registruagricol@primariaborsamm.ro
Serviciul Impozite și Taxe impozite@primariaborsamm.ro
Serviciul Financiar Contabil contabilitate@primariaborsamm.ro
Serviciul Resurse Umane resurseumane@primariaborsamm.ro
Serviciul Urbanism urbanism@primariaborsamm.ro
Serviciul de Asistență Socială spas@primariaborsamm.ro
Serviciul de Stare Civilă și Evidența Populației spclep@primariaborsamm.ro
Serviciul Salvamont salvamont@primariaborsamm.ro
Serviciul de Utilități Publice sup@primariaborsamm.ro
Serviciul Cultură cultura@primariaborsamm.ro
Biblioteca Orășenească biblioteca@primariaborsamm.ro
Centrul de Informare și PromovareTuristică info@infoborsa.ro

         

Actualizat la data de: 05/12/2019

Curs Valutar
Click pentru cursul valutar...
Vremea
Click pentru vreme...

 

poca_borsa_mm_transp

 

Copyright © Primaria Borsa Powered by SOBIS Portal
Portalul este optimizat sa ruleze pe rezolutia de minim 1024x768